Par mums

MĒS ESAM PRO

Mūsu komanda un moderna B2B / B2C platforma klientiem piedāvā vairāk nekā 1'000'000 dažādu preču no Latvijas un Eiropas valstīm ar vislabāko cenas / kvalitātes attiecību un individuālu pieeju klientu problēmu risināšanai.
Pateicoties atbildīgai pieejai darbam ko veicam, mēs esam spējuši ieņemt vadošu pozīciju interneta tirdzniecībā un ieņemt spēcīgas pozīcijas korporatīvajā tirgū Latvijā.

  • Mūsdienīgs B2C / B2B portāls
  • Plašs produktu klāsts
  • Elastīga atlaižu sistēma
  • Jaunākās ziņas

VS Pro – un klientam veicas!

Pirms uzņēmējdarbības uzsākšanas mēs stingri nolēmām, ka uzņēmums primāri ir orientēts uz klientiem ar devīzi “It visu klientam!”. Patiesi, bez apmierināta klienta nebūs arī veiksmīga uzņēmējdarbība.

Tādēļ, mūsu vissvarīgākais sasniegums visu šo darba gadu laikā, esat jūs – mūsu mīļotie klienti. Bez jums mums nebūtu izdevies, neatkarīgi no tā, cik profesionāli mēs arī nebūtu. Katru dienu jūs palīdzat mums uzlabot mūsu pakalpojumus un apkalpot jūs visaugstākajā līmenī. Bez jums – nav mūsu! 🙂

VS PRO ir kompānija, kuru mēs dibinājām 2008. gada decembrī – ekonomiskās krīzes periodā. Kā galveno darbības virzienu mēs izvēlējāmies datortehnikas, datoru komponentu un elektronikas pārdošanu.

  1. gada decembrī mēs atvērām interneta veikalu ar zīmolu AiO, kura nosaukums nozīmē “Viss vienā (All in One)”.

Ņemot vērā stingro konkurenci mūsdienu tirgū, esam nodrošinājuši saviem klientiem bagātīgu preču sortimentu (vairāk nekā 450 000 vienību no visas pasaules) ar vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, ērtu meklēšanu un iepirkšanos vietnē un visaugstāko servisu. Izraudzītais biznesa attīstības modelis un apkalpošans filozofija “It visu klientam” palīdzēja mums ieņemt vadošo pozīciju Latvijas tiešsaistes tirdzniecībā.

Mēs esam apņēmušies ik dienu aktīvi, pozitīvi un kvalitatīvi strādāt. Mums nav lieku štata vietu,  neefektīvu darbinieku, nekādu izdevumu par krāšņiem birojiem. Mūsu komanda sastāv tikai no augsti kvalificētiem speciālistiem, kuriem ir plaša pieredze mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības jomā. Tas ļauj uzņēmumam pilnībā apmierināt visprasīgāko klientu vajadzības un prasības, sākot ar sniegto pakalpojumu kvalitāti,  līdz optimālu cenu nodrošināšanai  patērētājam interesējošam produktam.